• Stałe relacje z prawnikiem 

Nawiązanie stałej współpracy z prawnikiem to inwestycja w skuteczniejsze działanie firmy. Dedykowany doradca, zaznajomiony z historią i specyfiką działania przedsiębiorstwa, dostarcza precyzyjne wsparcie, skutecznie ochraniając interesy przedsiębiorstwa. Ta bezpośrednia relacja staje się kluczowym elementem, budując zaufanie i zapewniając spersonalizowane, kompleksowe doradztwo prawne. W rezultacie, stałe relacje z prawnikiem nie tylko eliminują ryzyko nieporozumień, ale także umożliwiają dynamiczną adaptację strategii prawnej do zmieniających się potrzeb i warunków rynkowych. Dla przedsiębiorców, dbających o efektywność i ciągłość działania, abonament prawny może okazać się kluczowym elementem skutecznej strategii ochrony interesów przedsiębiorstwa .

  • Pewna ochrona

„Ignoratia iuris nocet” – oznacza, że nieznajomość prawa szkodzi. Było to wiadome już w starożytnych czasach. A dzisiaj w trosce o bezpieczeństwo biznesu, kluczowe jest pełne zrozumienie przepisów oraz konkretnych sytuacji prawnych. Zapewnienie firmie ochrony prawnej w abonamencie to strategiczny krok w kierunku minimalizacji niepożądanych konsekwencji i gwarancja bezpieczeństwa interesów. Stałe wsparcie prawnika staje się narzędziem zapewniającym spokój poprzez  eliminację ryzyka błędnych decyzji. Nie warto ryzykować – znajomość prawa to fundament stabilnego rozwoju firmy.

  • Rozwiązanie problemów przed ich eskalacją

Abonament prawny umożliwia rozwiązanie problemów prawnych na bieżąco, zanim dojdzie do eskalacji problemu. Eliminowanie zaniedbań w obszarze prawnym pozwala uniknąć długotrwałych i kosztownych sporów. Niczym zaufany lekarz dedykowany doradca, będący zaznajomiony z historią klienta, może skutecznie interweniować, łagodząc potencjalne konflikty i chroniąc interesy klienta jeszcze przed dalszymi komplikacjami. Zapobiegać jest lepiej niż leczyć, takie strategiczne podejście wspiera stabilność działalności biznesowej i przeciwdziała eskalacji problemów prawnych.

  • Oszczędności

Abonamentowe usługi prawne to nowoczesny model współpracy z kancelarią prawną, zyskujący popularność wśród przedsiębiorców. Outsourcing usług prawnych to łatwy dostęp do fachowców na określony czas.  W zależności od skomplikowania sprawy możemy zlecać zadanie osobom na różnych szczeblach operacyjnych według stawek godzinowych od 150 nawet do 700 zł  za przewidywalne, stałe wynagrodzenie w abonamencie. Koszt  możliwy do zaplanowania. Dodatkowo, współpraca zdalna generuje oszczędności, nawet  do 2.000,00 zł miesięcznie czas dojazdów na spotkania zarządu.

To strategiczne podejście aby  korzystać z najlepszej możliwej opieki przy najniższym  możliwym koszcie realizuje się poprzez outsourcing usług prawnych w abonamencie.

  • Nowoczesne narzędzia cyfrowe do komunikacji i przetwarzania dokumentów

Zapewniamy innowacyjne usprawnienia dzięki którym klient może łatwo skontaktować się z prawnikiem, uzyskując szybką odpowiedź na nurtujące pytania. Korzystając z abonamentu prawnego, klient otrzymuje dostęp do oprogramowania w którym może wspólnie z prawnikiem opracować  dokumenty w tym samym czasie. Może również przesyłać zapytania w postaci wiadomości tekstowych które po opracowaniu przesyłane są zwrotnie w kolejności zgłoszeń.   Ponieważ korzystany z rozwiązań cyfrowych możemy oferować konkurencyjne stawki.

Więcej informacji uzyskasz po analizie Twoich konkretnych potrzeb, realizowanej podczas krótkiego spotkania online. Umów się na spotkanie już dzisiaj, aby w nowym roku 2024 zabezpieczyć interes Twojego przedsiębiorstwa. Link do rezerwacji terminów > Kalendarz – gaminco

Na podstawie wspólnych ustaleń opracujemy ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Podsumowanie

Analizując ile kosztują wadliwe decyzje oraz czy warto korzystać z usług kancelarii prawnych zastanawialiśmy się jakie kompetencje kancelarii prawnej  decydują o owocnej współpracy.

W efekcie naszych analiz powstała propozycja abonamentowej opieki prawnej gaminco, która zawiera szereg przydatnych usług z zakresu prawa i wsparcia strategicznego podczas planowania transakcji, ochrony praw, redagowania kontraktów, zabezpieczenia interesów firm.

Dla nas najważniejsze są relacje, zaufanie i etyka biznesu, zależy nam aby korzystać z innowacyjnych rozwiązań umożliwiających  tworzenie  wartości dodanej przy najniższym możliwym koszcie.

Takie rozumienie współpracy pozwala nam identyfikować się z potrzebami naszych klientów, dzięki temu budujemy stałe relacje co uzasadnia naszą ofertę opieki prawnej w abonamencie.