Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Warsztaty Kadry Cyfrowo

20 października @ 09:30 - 13:30

Free

Podczas Warsztatów zaprezentujemy zwinne oprogramowanie,

wyróżniające się niskim kosztem użytkowania, prostotą sprawności technologicznej w zarządzaniu firmą z  modułami Kary Płace, CRM, Rachunkowość. W korelacji z EMS  możliwe jest bardzo efektywnie zarządzanie dokumentacją, procesami, kontraktami, akceptami, archiwum i repetytorium. Kompletne zestawienie i powiązanie wymaganych funkcji jest przedmiotem Warsztatów.

Oprogramowanie przygotowuje dokumenty zgodne z wymogami   spełnia obowiązki względem  ZUS i US generując raporty i deklaracje. Dokumenty  wysyła się  w formie elektronicznej  z programu do urzędów.

Moduły z pakietu  ECM  dotyczące obszaru HR Kadry,  są szczególnie cenione przez użytkowników  z uwagi na ich ogromne możliwości adaptacji do indywidualnych potrzeb danej organizacji. Wykorzystanie sztucznej inteligencji ma miejsce podczas wyszukiwania informacji i  automatyzacji procesów powtarzalnych.

Narzędzia cyfrowe wymagają wsparcia od momentu instalacji w procesie użytkowania, dlatego bardzo ważnym aspektem jest łatwość obsługi i sprawność serwisu. Obie te  cechy zostały spełnione. Prosta intuicyjna, nawigacja ma wiele wspólnego z ogólne stosowanym oprogramowaniem Microsoft 365, dlatego użytkownicy nie mają większych problemów z przyswojeniem funkcjonalności.

Każdy uczestnik  warsztaty może aktywnie przekonać się o korzyściach i oszczędnościach wynikających z zastosowania, aby rozważyć decyzję o  zastosowaniu tego rozwiązania w swojej firmie.

Warsztaty polecamy kadrze zarządzającej aby zapoznać się z możliwością wdrożenia oszczędności w dziale HR.    

Szczegóły

Data:
20 października
Godzina:
09:30 - 13:30
Koszt:
Free
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

gaminco sp z o.o.
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Katowice ul. Żelazna 2
Żelazna 2
Środmieście, śląskie 40851 Poland
+ Google Map
Telefon:
+48327232321
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

REZERWACJE

0 Going
8 remaining
RSVP Here